Харків'яни вибороли для України 11 золотих медалей на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Усього ж харків'яни привезли 13 нагород з європейської першості
03.05.2023, 10:46 Віта Дубовик
Харків'яни вибороли для України 11 золотих медалей на  чемпіонаті Європи з гирьового спорту

З 20 по 24 квітня у місті Нафпліон (Греція) пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту, в якому брали участь представники 16 країн.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

Як розповіли в управлінні, за підсумками змагань збірна команда України посіла 1 місце у загальнокомандному заліку. Вагомий внесок у результат збірної внесли гирьовики Харківської області виборовши 11 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медаль.

Отже, серед дорослих вибороли:

Шудров В’ячеслав – золото в особистому заліку у ваговій категорії 63 кг - поштовх довгим циклом;

Гармаш Вероніка – 2 золоті медалі в особистому заліку у ваговій категорії 63 кг - класичний поштовх та класичний ривок;

Скидан Леонід, Олійник Максим – золото у складі чоловічої естафети -класичний поштовх;

Михайлова Марія, Гармаш Вероніка – золото у складі жіночої естафети - класичний поштовх;

Михайлова Марія – бронза в особистому заліку у ваговій категорії +68 кг - класичний поштовх та срібло у класичному ривку.

Серед юніорів до 23 років:

Михайлова Марія – 2 золоті медалі в особистому заліку у ваговій категорії +68 кг - класичний поштовх та класичний ривок;

Герасимов Олександр – золото в особистому заліку у ваговій категорії 95 кг - поштовх довгим циклом;

Серед юнаків до 18 років:

Герасимов Єгор – 2 золоті медалі в особистому заліку у ваговій категорії +78 кг - класичний поштовх та класичний ривок;

Гран-Прі Європи:

Орлов Юрій – золото у ваговій категорії 78 кг - ривок 12 хв з довільною зміною рук.