Харківські велосипедисти здобули на національних змаганнях 10 медалей

Харківські спортсмени вибороли 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові нагороди
23.02.2024, 15:00 Аліна Лісічкіна

Харківські велосипедисти стали переможцями та призерами національних змагань, які відбулися 18-22 лютого у Львові.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, участь у змаганнях взяли 212 учасників із 13 регіонів.

Спортсмени збірної Харківської області спільними зусиллями здобули 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Молодші дівчата вибороли:

• 1 місце – Вікторія Кононенко (в підсумковому протоколі випередила двох найближчих переслідувачок, львів’янок Олесю Лесюк та Яну Семочко на 4 та 12 балів відповідно).

У Кубці України серед еліти, на командному спринті чоловіки посіли:

• 1 місце – Валентин Варгаракін у складі об’єднаної команди разом із львів’янином Остапом Сулковським та Іваном Дубовіком із Києва.

У чоловічому спринті 1 місце виборов Валентин Варгаракин.

Чоловічий кейрин:

• 1 місце – Владислав Денисенко
  • 2 місце – Валентин Варгаракин
  • 3 місце – Сергій Омельченко

Третє місце в індивідуальній гонці переслідування зайняла харків'янка Марина Романенко.

Крім того, Романенко виборола золото в складі об’єднаної команди разом із трьома спортсменками зі Львова.

Також Романенко разом із Анастасією Петрук з Миколаєва взяла срібло у медісоні та індивідуальну бронзу в омніумі серед жінок.

Новини Харкова сьогодні: На Харківщині виявили сказ у корови