Харківська спортсменка взяла ще одне золото світової першості з фрідайвінгу

Харків'янка Катерина Садурська виборола вже другу золоту нагороду чемпіонату світу з фрідайвінгу
Поділитися
Катерина Садурська / Фото: Департаментісім'ї, молоді та спорту Харківської міськради

Харківська спортсменка Катерина Садурська виграла вже другу золоту нагороду на чемпіонаті світі з фрідайвінгу у турецькому місті Каш.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

У дисципліні занурення з постійною вагою без ласт фрідайверка пірнула на 70 метрів, обійшовши свою найближчу переслідувачку Фатіму Корок на 7 метрів.

У департаменті, уточнили, що за нагороди планетарної першості змагаються 140 спортсменів із 39 країн.

Як раніше, повідомляла "Думка", Садурська вже мала одне золото на змаганнях, пірнувши на 90 метрів.