Харківська велосипедистка виборола бронзу чемпіонату Європи

Харківська велосипедистка Алла Білецька фінішувала третьою в кейрині в молодіжній категорії U-23

Харківська велосипедистка Алла Білецька стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

За інформацією департаменту, чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів завершився у португальській Анадії.

В останній змагальний день, 16 липня, на континентальний п’єдестал піднялася харків’янка. Вона посіла третє місце в кейрині в молодіжній категорії U-23.

У головному заїзді Білецька пропустила на фінішній прямій німецьку спортсменку Клару Шнайдер та Вероніку Яборнікову з Чехії, програвши їм долі секунди, а в боротьбі за бронзу харків’янка випередила у фіналі двох суперниць з Великої Британії та одну - з Франції.