Харків’яни стали чемпіонами національної першості з фехтування

Чемпіонами стали харків’яни Андрій Деркач, Андрій Опанасенко, Євгеній Горбачук і Роман Свічкар

Харківʼяни виграли командний турнір чемпіонату України з фехтування.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, дебютний в олімпійському сезоні 2023-2024 років дорослий чемпіонат України з фехтування відбувся у Києві.

За нагороди найрейтинговіших всеукраїнських змагань першими боролись шпажистки й шпажисти. При цьому в чоловічому турнірі кількість учасників сягнула 104-х спортсменів, у жінок на медалі найвищого ґатунку претендували 58 фехтувальниць. Загалом у турнірі взяли участь представники дев’яти областей України.

Командний турнір у чоловіків виграла команда "Харків-1", за яку виступали Андрій Деркач, Андрій Опанасенко, Євгеній Горбачук і Роман Свічкар. У жінок – перша збірна Львова у складі Аліни Дмитрук, Ксенії Пантелєєвої, Анни Максименко й Анастасії Івченко, а бронзу і в чоловічих, і в жіночих змаганнях здобули збірні "Київ-2".