Харківські боксери взяли 5 медалей всеукраїнських змагань

Харків’яни вибороли 2 золота та 3 срібла  на всеукраїнському турнірі з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного

Харківські боксери стали переможцями і призерами всеукраїнського турніру з боксу у Хмельницькому.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного відбувся 12-17 грудня.

У фіналі вагової категорії до 51 кг сильнішого на рингу визначали харківʼяни Назар Малінкін та Максим Зіменко. Перемогу одержав Малінкін. На цьому турнірі він також виконав норматив майстра спорту України.

Ще одну золоту нагороду для скарбнички збірної Харківської області у вазі до 48 кг здобув Олександр Зверев. У фіналі він переміг суперника з Одеської області.

Бронзовими призерами стали Данило Лученцов (до 57 кг), Адам Купріянов (до 71 кг) і Микола Лактіонов (до 86 кг).

Новини Харкова сьогодні: Харківські дзюдоїсти стали переможцями всеукраїнських змагань