Харків'янка стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів та біатлону

Харківська спортсменка Людмила Ляшенко виборола одну золоту та 3 срібних медалі

Харків’янка Людмила Ляшенко виборола золото та срібло етапу Кубка світу з лижних перегонів та біатлону.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, спортивні заходи відбулися з 31 січня по 4 лютого в італійському Мартелло.

У змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в класі стоячи Ляшенко перемогла в гонці переслідування з біатлону і посіла другі місця в спринті та на середній дистанції у біатлоні. Також на її рахунку срібна медаль в спринті з лижних перегонів.

Загалом паралімпійська збірна України виборола на цьому етапі Кубка світу 6 золотих, 10 срібних та 6 бронзових медалей.

Новини Харкова сьогодні: Харків’яни виграли етап національної першості з таїландського боксу