Харків'яни вибороли "золото" та "срібло"
03.07.2024, 11:39 Олена Гнатишина

Харківські велосипедисти відзначилися на нацзмаганнях в Ужгороді.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що чергова серія національних змагань із велоспорту маунтенбайк проходила протягом 26-29 червня. За медалі боролися близько 100 учасників із 14 областей України.

Збірна Харківської області виступила на цих змаганнях не в повному та в не оптимальному складі. Утім, харків'яни змогли виграти в двох юнацьких категоріях, виборовши "золоті" та "срібні" медалі. Так, 14-річний Іван Жук оформив переможний дубль у віковій категорії 13-14 років. Підопічний свого батька Олександра Жука та ЗТУ Антона Овсяннікова став переможцем чемпіонату України в марафонській гонці, а також виграв третій етап чемпіонату України в гонці елімінатор.

"В надскладній марафонській гонці юнаки цієї вікової групи долали дистанцію 20,4 км. Жук проїхав її з кращим результатом - 01:04:51. Срібну нагороду в скарбничку харківської команди додав й Вадим Майданник, який показав другий підсумковий результат на третьому етапі чемпіонату України в гонці елімінатор у віковій категорії 15-16 років", - йдеться у повідомленні.

Новини Харкова сьогодні: Харківські спортсмени вибороли чимало нагород на чемпіонаті України з таїландського боксу