Харківська студентка здобула два "золота" на ЧС з армрестлінгу

Харків'янка Юлія Гадаєва стала кращою у ваговій категорії до 65 кг на правій та лівій руці

Студентка 6-го курсу НТУ "ХПІ" інституту механічної інженерії та транспорту Юлія Гадаєва здобула дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу.

Про це повідомила пресслужба вишу, передає "Думка".

Дівчина стала кращою у ваговій категорії до 65 кг на правій та лівій руці. Для Гадаєвої це вже третя золота медаль світового рівня.

Нагадаємо, змагання проходили в м. Анталія (Туреччина). Загалом у них взяли участь близько 1500 спортсменів із 54 країн світу.

Три медалі першості здобули брати Попови зі Сніжкова Валківської громади. А лозівчанка Марія Чумак виборола два "золота" серед пара-армрестлерів.