Харківське братнє "тріо" везе додому три бронзових нагороди ЧС з армрестлінгу

Брати Попови зі Сніжкова Харківської області стали бронзовими призерами Чемпіонату світу з армрестлінгу

Артем та Давид Попови зі Сніжкова Валківської громади вибороли бронзові медалі чемпіонату світу з армрестлінгу.

Про це повідомили у Валківській міській раді, передає "Думка".

Вдало виступив і третій представник сімейного підряду з Харківщини – Микита Попов.

Світова першість з армрестлінгу та пара-армрестлінгу відбулася з 15 по 22 жовтня в м. Анталія, Туреччина. У ній взяли участь понад 1200 спортсменів. Україну представляли 110 рукобрців. У підсумку наші спортсмени здобули 21 медаль, а збірна з пара-армрестлінгу виборола 40 медалей.

Брати Попови везуть додому одразу три бронзових нагороди.

Артем Попов посів 3 місце у змаганнях на праву та ліву руку серед молоді.

Микита Попов – 4 місце на праву руку та 7 місце на ліву руку в номінації молодь.

Давид Попов 7 місце на ліву руку та 10 місце на праву серед молоді та серед дорослих у своїй ваговій категорії виборов 9 місце на праву руку та 3 місце на ліву руку.

Нагадаємо, раніше Попови вибороли 5 медалей Чемпіонату країни. На їх рахунку - два "золота" та три "срібла".