Харківська спортсменка здобула три нагороди на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

У скарбниці харків'янки 3 "срібла”
17.04.2023, 09:22 Віта Дубовик

Три нагороди принесла збірній України у другий день змагань на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Єревані Світлана Самуляк.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Самуляк здобула три срібла ЧЄ з важкої атлетики

За даними Департаменту, виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, наша 19-річна спортсменка у ривку підняла 90 кілограмів з першої спроби. Цей результат лише у третьому підході покращила румунка Андреа Котрута, яка з результатом 91 кг обійшла Самуляк у першому виді. Срібна нагорода у ривку стала для українки дебютною на рівні Євро.

У поштовху Світлана Самуляк підняла 109 кілограмів у другій спробі, програвши на один кілограм тій же Котруті, яка у третій спробі взяла 110 кг.

За сумою двох видів результат української атлетки дозволив їй посісти друге місце у двоборстві та здобути загалом три медалі.