Харків'янка виграла чемпіонат світу з панкратіону

Загалом українська збірна здобула 36 нагород на чемпіонаті світу з панкратіону, який відбувся у Ташкенті

Харківська спортсменка Катерина Степанова-Шакалова стала чемпіонкою світу з панкратіону.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними Департаменту, харків’янка, яка виступає у ваговій категорії 75 кг, стала чемпіонкою у розділах напівконтакт і контакт.

Загалом українська збірна здобула 36 нагород на чемпіонаті світу, що дозволило українцям посісти 2 місце в командному заліку турніру.

Довідка. Панкратіон – давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, який поєднує в собі елементи боротьби та кулачного бою.