Харківські рятувальники виграли чемпіонат з легкої атлетики

Команда харківських рятувальників стала абсолютною переможницею чемпіонату ДСНС України з легкої атлетики
23.05.2023, 12:44 Віта Дубовик

Національна першість з бігу на різні дистанції серед працівників ДСНС відбулася 18 травня у Житомирі.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Як розповіли у міськраді, учасники чемпіонату змагалися за перемогу у кількох дисциплінах: забіг на 1000 м серед жінок і чоловіків, 3 км, 5 км, а також в естафеті "шведка".

У складі команди Національного університету цивільного захисту України (Харків) переможцями у забігах на 1000 метрів стали Володимир Жогло та Емілія Зюбанова.

Свій вклад у командну перемогу також зробили Андрій Луганський, Роман Бондарчук, Сергій Хвиць, Андрій Чекалін та Валерія Зіняк.

Таким чином, команда Національно університету цивільного захисту України стала абсолютним переможцем чемпіонату ДСНС України з легкої атлетики за результатом усіх випробувань. "Срібло" вибороли спортсмени ГУ ДСНС у Волинській області. Бронзові медалі завоювала команда ГУ ДСНС у Чернівецькій області.

Загалом участь у перегонах взяли 23 команди, а це майже 170 спортсменів з різних регіонів України.