Харківська велосипедистка стала віцечемпіонкою країни

13–річна спортсменка з Харківщини здобула срібну медаль чемпіонату України з велоспорту

Харківська спортсменка Вікторія Кононенко здобула срібло чемпіонату України з велоспорту.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Як розповіли у Департаменті, юнацький чемпіонат України з велоспорту (олімпійські види) 8-10 червня відбувся у Білій Церкві.

За нагороди в індивідуальній та групових перегонах на час змагалися понад сто учасників з 11 областей. Вони визначили переможців та призерів у двох вікових групах серед юнаків та дівчат.

В Харківській обласній команді найкраще проявила себе Вікторія Кононенко. Тринадцятирічна спортсменка стала срібною призеркою в груповій гонці на 32 км серед молодших дівчат. Ще тричі харків’яни потрапили до десятки найсильніших.