Харківські лучники вибороли 6 медалей на загальнонаціональних змаганнях

На рахунку харківських спортсменів 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медалі

Харківські спортсмени вибороли нагороди загальноукраїнських змагань зі стрільби з лука.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної адміністрації, передає "Думка".

Як розповіли в ОВА, відкритий Всеукраїнський турнір серед юніорів та кадетів "Кубок Сіверщини" та чемпіонат України серед дорослих відбулися з 16 по 24 вересня у Львові. На них спортсмени Харківської області здобули 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

В чемпіонаті України серед дорослих взяли участь понад 200 спортсменів з 16 областей країни та Києва. За його підсумками на рахунку харківських лучників були 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова нагороди.

В командних жіночих змаганнях зі стрільби з класичного лука харків'янки розділили між собою перше та друге місце. Чемпіонками стали Ірина Ярмак, Софія Постельняк та Поліна Звєрєва з команди "Харківська -2", які у фіналі з рахунком 6:2 перемогли "Харківську -1", до складу якої увійшли Катерина Дубровіна, Ірина Третьякова та Дар'я Павліченко.

В особистих змаганнях зі стрільби з класичного лука серед чоловіків срібним призером став Віктор Рубан. У фіналі харківський лучник поступився 3:7 Маркіяну Івашко зі Львівської області.

В стрільбі з блочного лука на рахунку спортсменів Харківщини була бронзова медаль, яку в командних змаганнях серед жінок здобули Тетяна Гриншпун, Олена Гриншпун та Тетяна Альшаєва.

В "Кубку Сіверщини" серед юніорів та кадетів взяли участь близько 150 спортсменів з дев'яти областей країни

В особистій першості серед юніорів переможцем змагань став харківський спортсмен Микита Дюняшев, здолав у фіналі суперника з Чернівецької області.

В командній першості серед юніорок команда "Харківська – 1" у складі Ірини Ярмак, Анни Мігури та Поліни Звєрєвої стала срібним призером, поступившись у фіналі суперницям з Чернівецької області.