Харківські боксери вибороли 6 медалей чемпіонату України

Харківські боксери успішно виступили на молодіжному чемпіонаті України
Поділитися

З 5 по 12 листопада в селі Бояни Чернівецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді на честь бійців ГУР МО, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

Як розповіли в ОВА, участь в змаганнях взяли 295 спортсменів зі всієї країни, а за їх підсумками на рахунку боксерів Харківщини були 4 золоті та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали: Олександр Звєрєв (вагова категорія до 48 кг), Максим Зіменко (вагова категорія до 51 кг), Богдан Челдик (вагова категорія до 60 кг) та Микола Лактіонов (вагова категорія до 86 кг).

Бронзові медалі здобули Назар Малінкін (вагова категорія до 51 кг) та Данило Крижанський (вагова категорія до 63,5 кг).

За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка наступного року боротиметься за медалі молодіжного чемпіонату Європи.

Новини Харкова сьогодні: Харківський "Металіст 1925" поступився супернику в 14 турі УПЛ