Харківські бадмінтоністи стали чемпіонами України

Харківські спортсмени здобули 3 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород на чемпіонаті України з бадмінтону

Харківські бадмінтоністи успішно виступили на чемпіонаті України.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

Як розповіли в ОВА, змагання відбулися з 16 по 19 листопада в Києві. Спортсмени Харківської області здобули 3 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород.

У жіночій одиночній категорії увесь п’єдестал пошани був за харків’янками. У фіналі Поліна Бугрова з рахунком 21:10, 23:21 перемогла свою землячку Євгенію Кантемир, а третю сходинку між собою розділили Анастасія Алимова та Софія Лаврова.

У жіночій парній категорії також не було рівних харківським бадмінтоністкам, які посіли усі призові місця. Чемпіонками стали Поліна Бугрова та Євгенія Кантемир. У фіналі вони з рахунком 21:14, 12:21, 21:17 здолали харків’янку Єлизавету Жарку та Наталю Войцех з Дніпра. Бронзовими призерками стали харківські дуети Софія Лаврова і Варвара Фролова та Анастасія Алимова і Раія Альмалальха.

Також харків’яни здобули перемогу в змішаній парній категорії. Валерій Атращенков і Поліна Бугрова у фіналі з рахунком 21:23, 21:15, 21:11 здолали іншу харківську пару Гліба Бекетова і Софію Лаврову.

Новини Харкова сьогодні: Харківська важкоатлетка стала абсолютною чемпіонкою світу