Харків’янин переміг на чемпіонаті України з легкої атлетики

Харківський спортсмен здобув дві золоті медалі з легкої атлетики серед юніорів
20.02.2024, 15:16 Аліна Лісічкіна

Харківський легкоатлет Віталій Альохін виграв 2 золоті медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся 17-18 лютого у Києві.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, Альохін відзначився в бігу на 3000 м – фінішував із результатом 8 хв. 45.77 сек., майже на 10 секунд випередив найближчого переслідувача киянина Артема Рибку.

Також харківський легкоатлет посів 1 місце в бігу на 2000 м із перешкодами з результатом 5:55.94, випередивши срібного призера Костянтина Оніщенко на 5.58 сек.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 400 атлетів до 20 років із 23 регіонів країни.

Новини Харкова сьогодні: У Харкові ліквідують Національний університет цивільного захисту: Що відомо