Харківські гімнастки показали високі результати на чемпіонаті України

Харківські спортсменки здобули медалі різних рангів на чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики
07.06.2024, 17:46 Аліна Лісічкіна

Харківські юні гімнастки здобули медалі на чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, від Харківської області брали участь команди у різних вікових категоріях.

У віковій категорії 10-12 років перше місце посіла команда "Avangard Ebergy", до складу якої увійшли Киянська Мішель, Кондратенко Ксенія, Ткач Катерина, Черепанова Софія, Фоменко Марія, Бондар Варвара та Харківська Варвара.

У віковій категорії 8-10 років на другому місці була команда "Avangard Children". У складі команди брали участь Чічкань Вікторія, Буряківська Крістіна, Спіріна Василиса, Гладких Аріна, Головата Марія, Троценко Марія, Шаталова Софія.

Бронзові медалі у категорії 14-16 років (юніори) отримали гімнастки команди "Avangard Junior". Склад команди: Ромасько Аріна, Штельмухова Дарина, Шахова Регіна, Дем'яненко Марія, Дьяконова Анна, Алексієнко Софія, Касьянова Ксенія, Олійник Софія та Привалова Поліна.

Новини Харкова сьогодні: Харківські борці здобули комплект нагород на чемпіонаті України