Харківські борці здобули комплект нагород на чемпіонаті України

Харківські борці здобули три золоті, чотири срібні та дві бронзові медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо
07.06.2024, 09:22 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківські юні борці здобули медалі на чемпіонаті України з самбо.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, чемпіонат з боротьби самбо серед підлітків відбувся в Тернополі із 3 по 5 червня.

У змаганнях взяли участь 300 спортсменів 12-14 років із 19 регіонів країни. За підсумками змагань юні самбісти Харківщини здобули три золоті, чотири срібні та дві бронзові нагороди.

Чемпіонами України стали:

• Ксенія Кирильчук (вагова категорія до 51 кг);
  • Данило Олексенко (вагова категорія до 46 кг);
  • Максим Тихонов (вагова категорія до 59 кг).

Срібні медалі здобули:

• Поліна Стеблєва (вагова категорія до 43 кг);
  • Милана Тихонова (вагова категорія до 55 кг);
  • Варвара Харьковщенко (вагова категорія понад 65 кг);
  • Єгор Васютенко (вагова категорія до 38 кг).

Бронзовими призерами стали:

• Тетяна Дмитрієнко (вагова категорія до 51 кг);
  • Артем Науменко (вагова категорія до 42 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за спортсменами Сумської області, а перемогу одержали самбісти Дніпропетровської області.

Довідка. Самбо - це боротьба, де до бойових додані ударні техніки із більшості популярних ударних єдиноборств таких як кікбоксинг, муай тай, карате, джиу-джитсу та інші. Сама назва "самбо" утворена із слів самооборона без зброї.

Новини Харкова сьогодні: Юні харків'яни вибороли сім медалей на чемпіонаті України з боксу