Юні харків'яни вибороли сім медалей на чемпіонаті України з боксу

Харківські боксери успішно виступили на змаганнях
06.06.2024, 17:42 Олена Гнатишина

З 26 травня по 3 червня в Чернівцях проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат, на якому збірна Харківської області здобула шість золотих та одну срібну медалі.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Чемпіонами України стали:

Ангеліна Румянцева (вагова до 54 кг). Вона успішно дійшла до фіналу, де перемогла суперницю із Запорізької області. Також вона визнана кращою боксеркою чемпіонату.

Віра Василенко (вагова до 57 кг). У фіналі харків'янка здолала спортсменку з Черкаської області.

Далінтін Лук'яненко (вагова до 63 кг). У фіналі переміг боксера з Чернігівської області. Також його визнали кращим боксером чемпіонату.

Кирило Горбунов (вагова до 57 кг). У фіналі здолав боксера з Донецької області.

Юнус Саліхов (вагова до 66 кг). У фіналі переміг суперника з Чернівецької області.

Дмитро Касьяненко (вагова до 80 кг). В поєдинку за "золото" переміг спортсмена з Одеської області.

Срібним призером чемпіонату (у вазі до 44 кг) став Кирило Колгаєв, поступившись у фіналі Тарасу Бондаруку з Волинської області.

Новини Харкова сьогодні: Харків'яни вибороли "срібло" на всеукраїнському турнірі з дзюдо