Харківські спортсмени вибороли призові місця із греко-римської боротьби

Борці з Харкова борці добули золоті, срібні та бронзові медалі
30.07.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Харківські борці здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20-ти років, присвячений пам'яті президента федерації Тернопільщини Євгена Ворка.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що змагання проходили з 26 по 28 липня, де харківські борці Харківщини здобули золоті, срібні та бронзові медалі. "Золото" у вазі до 87 кг здобув Павло Торяник. У фіналі він переміг киянина Микиту Крупко.

Водночас срібну медаль у вазі до 130 кг виборов Дмитро Стрижекозін, поступившись у фіналі Артуру Бойчуку з Рівненської області. А бронзовим призером став Владислав Вашедський (вагова категорія до 60 кг).

Турнір став відбірковим до чемпіонату світу, який відбудеться з 2 по 8 вересня 2024 року в Іспанії.

Новини Харкова сьогодні: Стало відомо, кого потрібно перемогти Світоліній, щоб потрапити у чвертьфінал Олімпіади