Харківські дзюдоїсти привезли 9 нагород з міжнародних змагань

Харківські спортсмени гідно виступили на молодіжному міжнародному турнірі у Румунії
05.09.2022, 14:33 Віта Дубовик
Харкывська команда дзюдоїстів у Румунії / фото Харківська міськрада

Харків'яни взяли участь у міжнародному турнірі з дзюдо серед молоді, що відбувся у румунському місті Констанца.

Про це повідомили у департаменті сім'ї молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

У департаменті зазначили, що це були перші змагання для харківських дзюдоїстів після літніх зборів.

За результатами змагань харківські спортсмени здобули 9 медалей. У ваговій категорії 55 кг усі три сходинки п'єдесталу посіли харків'яни. Перше місце – Богдан Остапенко, друге – Хазар Гейдаров, третє – Данило Авраменко.

У ваговій категорії 60 кг перше місце виборов Денис Танцюра і третє – Єгор Мещеряков.

Михайло Фік став кращим у ваговій категорії 66 кг. Також у цій категорії третє місце посів Ігор Тутов.

Перше та друге місце у ваговій категорії 73 кг виграли Денис Мусієнко та Данило Вінтоняк відповідно.