Срібло для команди: Маленькі харків'яни відзначилися на міжнародному турнірі з багатоборств

Харківські спортсмени принесли 7 медалей у скарбничку національної збірної
Національна збірна з військово-спортивних багатоборств / Фото: Департамент сім'ї молоді та спорту Харківської міськради

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце на міжнародному дитячому турнірі з військово-спортивних багатоборств у Польщі.

Про це повідомили у департаменті сім'ї молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

7 медалей різного ґатунку в загальну скарбничку збірної поклали харків’яни.

Переможцями у легкому контакті серед юнаків (Б-1) стали Всеволод Калугін (вагова категорія до 40 кг) та Дмитро Левченко (до 45 кг). Віцечемпіонами у дозованому контакті (Б-2) – Ілля Чуркін (до 45 кг) та Данііл Дорох (до 75 кг). Серед наймолодших учасників змагань перші місця вибороли Віроніка Христенко (8 років) та брати Фоменки – Тимофій (7 років) і Матвій (9 років).