Харків'янин виграв міжнародні змагання з автомобільного спорту

02.02.2023, 11:36 Віта Дубовик
В'ячеслав Путятін / фото управління у справах молоді та спорту Харківської ОВА

Харківський спортсмен В'ячеслав Путятін виграв 27-й Зимовий Кубок з картингу.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

За інформацією управління, змагання пройшли з 19 по 22 січня у м. Лонатао (Італія). У них взяли участь 172 перегонники із 41 країни.

За результатами кваліфікації В'ячеслав Путятін посів 16 місце.

У першому заїзді український спортсмен продемонстрував чудову техніку катання та фінішував на 5 місці.

У другому заїзді він відіграв ще одну позицію і фінішував 4-м.

У третьому заїзді відбувається аварія і як результат 27 місце на фініші.

У четвертому заїзді починаючи з 27 позиції вдається випередити вісьмох перегонників і фінішувати на 19 місці.

У "суперхіті" В'ячеслав Путятін стартує 14 та фінішує 10, але за сумою всіх залікових балів отримує право стартувати з 11 позиції.

У фінальному заїзді В'ячеслав Путятін стартуючи з 11 місця здолав усіх суперників та виборов золото змагань.Слід відзначити, що В'ячеслав Путятин переміг у найшвидшому та найпотужнішому класі KZ2.