Харківські велосипедисти привезли нагороди з міжнародних змагань у Польщі

Харків’яни здобули нагороди Гран-прі Польщі
01.02.2023, 14:32 Віта Дубовик

Харків’яни вкотре склали основу національної збірної України (6 спортсменів). Цього разу у змаганнях другої категорії з велоспорту на треку Гран-прі Польщі.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, у польському Прушкові 27-29 січня відбулись міжнародні рейтингові змагання другої категорії з велоспорту на треку Гран-прі Польщі, участь у яких взяли велосипедисти з 11 країн.

Найкраще з харків'ян себе проявили Валентин Кабашний та Алла Білецька, які стали бронзовими призерами цих престижних змагань.

До топ-5 також увійшли наступні харківські "динамівці”:

Медісон

Чоловіки:

3 місце – Валентин Кабашний разом з Максимом Васильєвим, який представляє Донецьку область.

Спринт

Жінки

4 місце – Алла Білецька.

Командний спринт

Чоловіки

4 місце – Богдан Данильчук, Владислав Денисенко, Данило Кириченко, Михайло-Ярослав Дудко.

Жінки

3 місце – Алла Білецька разом з львів’янкою Кароліною Келюх та Єлизаветою Голод з Миколаєва.

Загалом українці завоювали в Прушкові 4 бронзові нагороди. Максим Васильєв став дворазовим бронзовим призером, посівши третє місце ще й у гонці з вибуттям. Також третій результат показали миколаївські спортсменки Ксенія Федотова та Анна Колижук, які замкнули призову трійку в жіночому медісоні.