Юні харківські велосипедисти вибороли медалі національної першості

Юні харківські велосипедисти медально виступили на ЧУ.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними Департаменту, чемпіонат України на шосе за трековою програмою 22-23 квітня відбувся у місті Жовква Львівської області. Переможців та призерів визначали в юніорській та двох юнацьких категоріях. За нагороди змагалися 150 учасників з десяти областей у трьох дисциплінах: групових перегонах, скретчі та командній гонці переслідування.

Велосипедисти збірної Харківської області спільними зусиллями здобули 2 золоті та 2 бронзові нагороди.

Переможцями і призерами чемпіонату країни, а також тими, хто потрапив у ТОП-5 стали:

Командна гонка перелідування:

Юніори, 4 км:

4 місце – Артур Нічволодов, Єгор Целуйко у складі об’єднаної команди разом з двома київськими спортсменами.

Юнаки, 4 км:

5 місце – Данило Євтушенко у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Тернопільської та Хмельницької областей.

Дівчата, 4 км:

3 місце – Кіра Дубініна, Марина Романенко у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Вінницької та Хмельницької областей.