Харківський борець став бронзовим призером чемпіонату Європи

Харківський борець Руслан Абдієв здобув бронзову медаль чемпіонату Європи у ваговій категорії до 77 кг

Харків’янин Руслан Абдієв здобув бронзу чемпіонату Європи з греко-римської боротьби.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

Як розповіли в ОВА, чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів до 20 років проходить З 26 червня по 2 липня в Іспанії.

В боротьбі греко-римським стилем 27 червня були розіграні перші комплекти медалей. У ваговій категорії до 77 кг харківський борець Абдієв здолав суперника з Литви, але у чвертьфіналі поступився азербайджанцю Давиду Маммадову, який в підсумку вийшов до фіналу чемпіонату й відкрив харків’янину шлях до боротьби за третє місце.

Абдієв скористався шансом і став бронзовим призером чемпіонату Європи U-20, здолавши борців з Вірменії та Болгарії. Золото в цій вазі здобув Олександр Соловей із Молдови.