Харківський боксер став віцечемпіоном Європейських ігор

Харківський боєць таїландського боксу муай-тай у фіналі поступився представнику Молдови

Харківський боксер Єгор Скуріхін став срібним призером Європейських ігор.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

За інформацією Департаменту, харківський боєць таїландського боксу муай-тай (до 81 кг) у фіналі поступився представнику Молдови Артьому Лівадарі.

Чемпіонами турніру в інших вагових категоріях стали українці Ігор Любченко (до 67 кг), Олександр Єфіменко (до 71 кг) та Олег Приймачов (до 91 кг). Бронзовими призерами - Владислав Микитась (до 60 кг) та Анастасія Михайленко (до 51 кг).

Нагадаємо, раніше срібні медалі Європейських ігор здобули харківські синхроністки.

Як раніше повідомляла "Думка", на Європейських іграх-2023 Харків представлений у 9 видах спорту.