Харківський "Металіст 1925" втратив голкіпера та поступився супернику в 10 турі УПЛ

Майже увесь другий тайм харків’яни грали в меншості
Поділитися

Харківський "Металіст 1925" поступився "Оболоні" з рахунком 1:0 в матчі 10 туру української Прем’єр-ліги.

Про це повідомили в пресслужбі харківського клубу, передає "Думка".

Як розповіли в пресслужбі, гра відбулася вчора. 8 жовтня. Єдиним голом у матчі на 33 хвилині гри відзначився Краснопір.

Харків'янам же довелося більшу часину другого тайму догравати в меншості. На 60 хвилині гри через повторне попередження арбітр вилучив з поля Курила, а на 80 хвилині харків’янам довелося змінювати воротаря через вилучення Мозіля.

"Рахунок 1:0, ми поступалися, потрібно було щось змінювати. Вирішили випустити на поле більш свіжих гравців, щоб створити якісь моменти. Але так сталося, що отримали другу червону картку й довелося Черваку ставати в ворота", - коротко прокоментував результат головний тренер харків'ян Едмар.

Наразі "Металіст 1925" посідає 11 місце в турнірній таблиці.