Харківський судовий охоронець завоював бронзу на чемпіонаті України

Судовий охоронець з Харківщини виборов "бронзу" на чемпіонаті України з гирьового спорту
09.10.2023, 13:46 Юрій Ларін
Ілюстративне фото

У Харківській області працівник служби судової охорони Вадим Ісмаілов виграв бронзу на чемпіонаті України з гирьового спорту.

Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Харківській області, передає "Думка".

За даними управління, Чемпіонат України з гирьового спорту проходив з 5 по 8 жовтня на базі спортивного комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ). Змагання були організовані Союзом гирьового спорту України. Судовий охоронець з Харківщини Вадим Ісмаілов виборов третє призове місце.

Змагання проводилися серед юніорів, дорослих та ветеранів. Чоловіки виступали у категоріях – 68 кг, 78 кг, 95 кг та +95 кг. За першість боролися 700 спортсменів з усіх куточків України. Вадим Ісмаілов виступив у ваговій категорії понад 95 кг у "гвардійському ривку". Він здобув 178 балів й посів третє місце серед 8 спортсменів даної категорії.

"Гвардійський ривок" гирі вгору замість класичних 10 хвилин триває – 12. При цьому без обмежень дозволяється змінювати хват спортивного предмета.

Довідка. Вадим Ісмаілов є багаторазовим чемпіоном України та дворазовим чемпіоном світу з кікбоксингу WKF. Має близько 150 переможних поєдинків, діючий спортсмен та тренер.

Тренує Ісмаілова майстер спорту України з гирьового спорту, чемпіонка Європи, Кубку світу, член Національної збірної України з гирьового спорту Ольга Масловець.

Сама Масловець посіла перше місце у трьох дисциплінах змагань.