Харківський біатлоніст став переможцем міжнародних змагань

Харківський спортсмен став переможцем другого етапу юніорського Кубка IBU в змішаній естафеті
Фото ілюстративне

Харківський біатлоніст Степан Кінаш здобув золоту медаль другого етапу юніорського Кубка IBU.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, змагання проходили в італійському місті Ріднаун-валь-Ріданна з 13 по 16 грудня 2023 року.

В змішаній естафеті спортсмен "Українського східного центру Олімпійської підготовки із зимових видів спорту" разом зі своїми партнерами по команді Владиславом Чихарем, Олександрою Меркушиною та Оленою Городною фінішував першим з результатом 1:09:58.2.

Суперників з Німеччини, які стали срібними призерами, українці випередили на 13.9 секунди. Третє місце посіла італійська команда.

Це перша золота медаль українських біатлоністів в цьому сезоні та перший виграш в естафеті на юніорському Кубку IBU.

Новини Харкова сьогодні: Харків’яни здобули 5 медалей на змаганнях з вільної боротьби