Харків’яни здобули на чемпіонаті України з армреслінгу 19 нагород

Харківські спортсмени вибороли 9 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей
15.03.2024, 11:27 Аліна Лісічкіна

Збірна Харківської області здобула 19 нагород на чемпіонаті України з армреслінгу.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, із 8 по 13 березня в селищі Воловець на Закарпатті відбувся чемпіонат України з армреслінгу серед юніорів, молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь 470 спортсменів із 20 областей країни та Києва.

Харківську область представляли 27 спортсменів, які вибороли 19 медалей та можливість представляти Україну на чемпіонаті Європи та Світу.

Переможцями та призерами змагань серед дорослих стали:

• Давид Попов (вагова до 90 кг) – 1 місце в боротьбі на правій руці та 3 місце в боротьбі на лівій руці;
  • Андрій Любімов (вагова до 80 кг) – 1 місце в боротьбі на лівій руці;
  • Артем Попов (вагова до 85 кг) – 2 місце в боротьбі на правій руці та 3 місце в боротьбі на лівій руці;
  • Микита Попов (вагова до 80 кг) – 2 місце в боротьбі на правій руці;
  • Олена Трегубова (вагова понад 70 кг) – 3 місце в боротьбі на лівій руці та 3 місце в боротьбі на правій руці.

У змаганнях серед молоді переможцями та призерами чемпіонату України стали:

• Микита Попов (вагова до 80 кг) – 1 місце в боротьбі на лівій руці та 1 місце в боротьбі на правій руці;
  • Артем Попов (85 кг) – 1 місце в боротьбі на лівій руці та 1 місце в боротьбі на правій руці;
  • Давид Попов (90 кг) — 11 місце в боротьбі на правій руці та 2 місце в боротьбі на лівій руці;
  • Юрій Біда (вагова понад 90 кг) - 1 місце в боротьбі на лівій руці та 2 місце в боротьбі на правій руці;
  • Тимур Кувандіков (вагова до 75 кг) – 1 місце в боротьбі на лівій руці та 2 місце в боротьбі на правій руці;
  • Іван Мотаєв (вагова до 85 кг) – 3 місце в боротьбі на правій руці.

У командному заліку серед молоді Харківська область посіла 2 місце, але виборола на 7 золотих медалей більше ніж суперники.

У командному заліку серед дорослих харківські спортсмени посіли 5 місце.

Новини Харкова сьогодні: На Харківщині у зруйнованому окупантами місті планують витратити на квіти 0,65 млн грн - ХАЦ