Харківські борці здобули на чемпіонаті Україні 7 медалей

Харківські спортсмени вибороли 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові медалі
19.03.2024, 14:30 Аліна Лісічкіна

Харківські борці стали переможцями та призерами на чемпіонатах України U23, які відбулися 16 та 17 березня у Дніпрі та Луцьку.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, на ЧУ з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років у місті Дніпро збірна Харківської області здобула 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Чемпіоном України у вазі до 130 кг став Михайло Вишнивецький. У фіналі харків’янин переміг одесита Івана Погорєлова. Дмитро Васильєв посів 2 місце у вазі до 72 кг, поступившись "золотом" Владиславу Євтушенко з Донецької області. Також срібну медаль здобув Руслан Абдієв.

У ваговій категорії до 82 кг він успішно дійшов до фіналу, де поступився Івану Чмирю із Закарпатської області. Бронзовими призерами стали Артем Лиско (вагова категорія до 60 кг), Ярослав Кулинич (вагова категорія до 67 кг), Станіслав Соболь (вагова категорія до 77 кг) та Владислав Дягілев (вагова категорія до 87 кг).

За підсумками чемпіонату у Дніпрі збірна Харківської області посіла 1 загальнокомандне місце.

У свою чергу, у Луцьку відбувся ЧУ із вільної боротьби серед спортсменів до 23-х років, на якому харківські борці здобули 1 золоту та 2 срібні медалі.

У фіналі вагової категорії до 125 кг на килимі зустрілися два харківські борці Володимир Кочанов та Дмитро Гаміловський. Перемога дісталася Кочанову, який став чемпіоном України. Дмитро посів 2 місце.

Також срібним призером чемпіонату став Руслан Соловей. У ваговій категорії до 57 кг він поступився у фіналі киянину Владиславу Абрамову.

Новини Харкова сьогодні: У Харківській області ремонтують автошлях М-03 та "об’їзну дорогу"