Харківський дзюдоїст виборов "срібло" на Кубку Європи

Харків'янин здобув срібну нагороду на змаганнях із дзюдо у ваговій категорії до 50 кг
25.03.2024, 13:30 Аліна Лісічкіна

Харків'янин Ростислав Кострикін виборов срібну медаль у змаганнях Кубку Європи серед кадетів у Шаморіні.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, за нагороди турніру на Словацькому татамі змагалися 527 учасників із 21 країни.

У ваговій категорії до 50 кг срібним призером став Ростислав Кострикін. Спорсмен провів 4 переможних поєдинки. У фіналі харківʼянин поступився представнику Казахстану. У цій же ваговій дзюдоїст Арсеній Агєєв зайняв 7-ме місце.

У вазі до 66 кг бронзу взяв Богдан Остапенко. Дзюдоїст упевнено дійшов до півфіналу, де поступився майбутньому чемпіону Олександру Мартинчуку. У вирішальному поєдинку за бронзу Остапенко виявився сильнішим за ізраїльського спортсмена.

Ще два харківських спортсмени, Хазар Гейдаров (-55 кг) та Григорій Черемхов (-73 кг) посіли на турнірі 5-ті місця.

Збірна України стала першою у медальному заліку серед 21 команди, виборовши 5 золотих, 2 срібні та 6 бронзових нагород.

Новини Харкова сьогодні: ​​У Харкові п’яний водій намагався підкупити патрульних за 500 доларів