Харківські спортсмени вибороли шість нагород на міжнародних змаганнях із пляжної боротьби

Харківські спортсмени завоювали два "срібла" та чотири "бронзи"
26.07.2024, 11:18 Олена Гнатишина

Спортсмени із Харкова вибороли шість нагород з пляжної боротьби в румунському місті Тімішоара.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що другий етап Світової серії з пляжної боротьби проходив протягом 20-21 липня, на якому харківські спортсмени завоювали два "срібла" та чотири "бронзи".

Срібними призерками стали Анастасія Кравченко (вагова категорія до 60 кг) та Оксана Кухта (вагова категорія до 70 кг). А бронзовими призерками Софія Бординських (вагова категорія до 60 кг), Олена Нікітинська та Ірина Пасічник (вагова категорія обидвох до 70 кг). Серед чоловіків третє місце в ваговій категорії до 70 кг посів Олексій Борута.

Загалом збірна України здобула дві золоті, три срібні та п'ять бронзових медалей.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янка Світоліна нестиме прапор України на церемонії відкриття Олімпійських ігор