Гвардійці з Харківщини вибороли майже три десятки медалей на "Звитязі нескорених"

Харківщину представляли бійці 5 Слобожанської бригади НГУ
31.07.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Нацгвардійці з Харківщини вибороли 26 медалей на кваліфікаційному турнірі "Звитяга нескорених", який пройшов у Черкасах.

Про це повідомляють у 5 Слобожанській бригаді НГУ, передає "Думка".

За даними НГУ, кожний учасник цих і майбутніх змагань отримує рейтингові бали за підсумками яких відбиратимуть учасників на міжнародні змагання, які планують провести в жовтні 2024 року під час фестивалю "Arnold Classic Europe". Ветерани змагалися у веслуванні на тренажерах, жимі лежачи, аеробайках та ривку гирі. Головним суддею змагань став чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк.

Такі змагання для військових та ветеранів проводять у різних містах України. Фінал 2024 року має відбутися в Буковелі. За його результатами відберуть 50 учасників, які представлятимуть українську команду на міжнародному турнірі в Мадриді. У змаганнях з веслування на тренажері команда 5 Слобожанської бригади зайняла перше місце.

"Поступово ми відходимо від моделі організовувати змагання в Києві чи інших базових містах. Хочемо охопити якомога більшу кількість ветеранів, тому змагаємося кожних два в новому регіоні. Таким чином розвиваємо систему спортивної реабілітації ветеранів. Маємо певні регіональні осередки спортивного ветеранського руху", - розповів президент ГО "Федерація стронгмену України" Сергій Конюшок.

Участь у змаганнях взяли 112 стронгменів, серед яких ветерани війни, військовослужбовці та представники силових структур з Харкова, Маріуполя, Києва, Вінниці, Запоріжжя й інших міст України. Від Слобожанських гвардійців у турнірі взяли участь 11 військовослужбовців, які вибороли 26 медалей у загальному заліку: