Харківські фехтувальники вибороли кубок України

У Києві відбувся Кубок України з фехтування на шпагах
23.10.2024, 16:33 Аліна Лісічкіна

Харківські спортсмени вибороли кубок України на змаганнях з фехтування.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, 19 та 20 жовтня у Києві відбувся Кубок України з фехтування на шпагах. Харківські спортсмени здобули перемогу в командних змаганнях. Євгеній Горбачук, Павло Лиманський, Андрій Опанасенко та Богдан Свічкар з команди ШВСМ-Харків успішно дійшли до фіналу, де зустрілися з ЦСК ЗСУ.

До складу клубу Збройних сил України увійшли та два харківських фехтувальники Роман Свічкар та Ян Сич.

Перемогу у фіналі з рахунком 45:35 здобула команда ШВСМ-Харків. Сич та Свічкар стали срібними призерами.

Також Сич здобув бронзову медаль в особистій першості. У півфіналі харків'янин поступився досвідченому київському шпажисту Ігорю Рейзліну.

Новини Харкова сьогодні: Харківські ковзанярі на міжнародних змаганнях здобули 5 медалей