Харківські ковзанярі на міжнародних змаганнях здобули 5 медалей

Поділитися
Фото ілюстративне

Харківські шорт-треківці гідно виступили на міжнародних змаганнях.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, із 4 по 6 жовтня у Польщі відбувся міжнародний турнір з шорт-треку "Danubia Series 1", на якому харківські спортсмени здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Катерина Моісеєва посіла перше місце на дистанції 1500 м, четверте - на 1000 м, п'яте - на 500 м та стала срібною призеркою за сумою дистанцій.

Максим Смородський здобув "золото" на дистанції 777 м, став п'ятим на 500 м та сьомим на 1500 м. За сумою дистанцій він посів третє місце.

Також Смородський разом з іншими харківськими спортсменами Кирилом Коваленком, Артемом Моісеєнком та Макаром Міхно здобули бронзову медаль в естафеті 3000 м.

Новини Харкова сьогодні: Харківський спортсмен виборов "срібло" міжнародного турніру із тхеквондо