Тенісист з Харкова Орлов вдало стартував на Кубку Девіса

Поділитися
Владислав Орлов / Фото: Департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради

Харківський тенісист Владислав Орлов здолав Хаді Хабіба з рахунком 6:4; 6:2.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці департаменту сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Українець Орлов (№385 ATP) та ліванець Хабіб (№451 ATP, №879 парний) зустрілися на корті у першимй день змагань.

"Вихованець "Унікорту” зробив брейк на подачі суперника а потім взяв свою. Надалі Хабіб досить впевнено брав гейми на своїх подачах. Владислав відповідав тим же. В решті брейк у стартовому геймі став вирішальним – Орлов виграв перший сет з рахунком 6:4", - йдеться у повідомленні.

Другий сет також розпочався з брейку від харків’янина.

"У сьомому геймі Орлов взяв ще одну подачу суперника і повів 5:2. Українець забрав і наступний гейм, вигравши матч ейсом. В результаті Владислав переміг (6:4; 6:2) і збірна України повела у матчевій зустрічі 1:0", - повідомляють у департаменті.

Нагадаємо, Кубок Девіса – міжнародні змагання з тенісу серед національних чоловічих збірних команд. Перший турнір пройшов 1900 року і з того часу відбувався щорічно, з перервами на війни (1914-1919 та 1939-1946). Найчастіше переможцем турніру ставала збірна США – 32 рази. 28 разів тріумфувала збірна Австралії. По 10 перемог на рахунку збірних Великої Британії та Франції. Загалом Кубок Девіса вигравали збірні 15-ти країн.