Харків’янка здобула дві медалі ЧЄ з важкої атлетики

Харківʼянка здобула нагороди в ривку та у сумі

Харківська важкоатлетка Марія Гангур здобула дві медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в Департаменті, чемпіонат проходить у Єревані, він триватиме до 23 квітня.

Гангур, яка проводила турнір у статусі чинної чемпіонки Європи, у ривку та двоборстві здобула "бронзу" та "срібло". При цьому спершу важкоатлетка претендувала на "золото" у ривку: перед стартом змагань вона планувала вагу 100 кг. Проте лише з третьої спроби харків’янці підкорилася вага у 98 кг.

У поштовху Гангур закінчила змагання з результатом 116 кг. Попри те, що за результатами виступів у поштовху вона стала п'ятою, за сумою змогла здобути "срібло" у боротьбі із британкою Зої Сміт.

Нагадаємо, інша харків’янка - Каміла Контоп - стала абсолютною чемпіонкою, встановивши континентальні рекорди у поштовху та ривку.