Харківські бадмінтоністи здобули на міжнародних змаганнях 3 медалі

Харківські спортсмени вибороли 1 золоту та 2 бронзові нагороди
13.02.2024, 15:57 Аліна Лісічкіна

Харківські бадмінтоністи успішно виступили на міжнародних змаганнях в Угорщині.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

Як розповіли в ОВА, змагання відбулися із 8 по 11 лютого в Угорщині. Спортсмени Харківської області здобули 1 золоту та 2 бронзові нагороди.

У жіночій парній категорії "золото" вибороли Анастасія Алимова та Раія Альмалалха, здолавши суперниць з Естонії, Бельгії, Угорщини, Чехії та у фіналі іншу українську пару Марію Корягіну – Ярославу Ванцаровську.

Крім того, в жіночій парній категорії харківським бадмінтоністкам дісталася бронзова нагорода, яку в медальну скриньку збірної України поклали Олександра Боцман і Вікторія Полийчук.

Також Раія Альмалалха стала бронзовою призеркою в жіночій одиночній категорії, поступившися у півфіналі майбутній переможниці змагань Люсі Круловій з Чехії.

Загалом українські бадмінтоністи здобули на Гран-Прі Європи серед спортсменів до 19 років 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

Новини Харкова сьогодні: Укрзалізниця запустила новий потяг із Харкова в Карпати