Харківський скелелаз переміг на чемпіонаті України

Харківські спортсмени здобули 4 медалі на чемпіонаті України зі скелелазіння
19.03.2024, 15:13 Аліна Лісічкіна

Харківський скелелаз Микита Мироненко став чемпіоном України в дисципліні "трудність".

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, чемпіонат України зі скелелазіння відбувся у Києві.

Чемпіоном України у дисципліні "трудність" став Микита Мироненко. Також на рахунку спортсмена срібна медаль у двоборстві та бронзова на боулдеринговій трасі.

Ще одну бронзу виграла Дар'я Нестеренко, яка посіла 3-е місце у боулдерингу. У двоборстві та "трудності" вона стала 5-ю.

Загалом участь у чемпіонаті взяли спортсмени із 10 регіонів країни. Команду Харківської області представляли 17 спортсменів, які посіли 2-е командне місце у двоборстві, 3-те – у "трудності" та болдерінгу й 4-те - у швидкості.

Новини Харкова сьогодні: Харківські борці здобули на чемпіонаті Україні 7 медалей