Харківські спортсмени показали високі результати на всеукраїнському турнірі

Харківські спортсмени виграли три золоті, одну срібну та дві бронзові нагороди
09.05.2024, 17:24 Аліна Лісічкіна

Харківські лучники перемогли на всеукраїнських змаганнях у Львові.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, всеукраїнський турнір зі стрільби з лука "Олімпійські надії" серед юніорів та кадетів відбувся у Львові.

Вихованці харківської СДЮСШОР зі стрільби з лука "Комунар", вибороли три золоті, одну срібну та дві бронзові нагороди.

Двічі чемпіоном став Микита Дюняшев. Спортсмен переміг в особистих змаганнях серед лучників до 21 року, а також разом із харків’янкою Іриною Ярмак виграв турнір змішаних команд серед юніорів.

Також на рахунку Дюняшева бронзова нагорода у командній першості серед юніорів, яку він виграв разом із Олександром Жуком та Олександром Колесником.

Лучниця Ярмак разом із Поліною Звєрєвою та Софією Постельняк перемогла у командній першості серед юніорок, а також стала срібною призеркою в особистій першості.

У змаганнях серед кадеток (спортсменки до 18 років) харків’янки Єлизавета Ланіна, Анна Мігура та Єлизавета Рачинська посіли третє місце в команді.

Загалом у змаганнях зі стрільби з класичного лука взяли участь близько 160 спортсменів із 11 областей України та Києва.

Новини Харкова сьогодні: Харківська дзюдоїстка стала чемпіонкою України