Харків’янка перемогла на міжнародному турнірі з бадмінтону

Харківські спортсменки вибороли чотири медалі різного ґатунку
22.05.2024, 10:01 Аліна Лісічкіна

Харків'янка Єлизавета Гусаренко здобула дві золоті медалі на міжнародному турнірі з бадмінтону.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, змагання відбулися у Хорватії.

Вихованка Харківського бадмінтонного спортивного клубу Єлизавета Гусаренко двічі виграла турнір Adria International U17 & U15 2024.

У віковій категорії до 15 років Гусаренко посіла перші місця в одиночній дівочій категорії та у парі з англійкою Савані Талаті.

У віковій категорії до 17 років харківʼянки Софія Бєлобровчук і Поліна Приходько стали бронзовими призерками в одиночці.

Довідка. Бадмінтон - спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на дві рівні частини. На них розташовуються супротивники, які за допомогою ракетки намагаються перекинути волан (коркова або пластмасова півсфера з пір'яним або нейлоновим обрамленням) через сітку на іншу половину корту так, щоб супротивник не зміг відбити його назад.

Новини Харкова сьогодні: Харківські гвардійці вибороли призові місця на турнірі з військово-спортивних багатоборств