Харківські кікбоксери вибороли на Кубку світу вісім медалей

Поділитися

Харків'яни вибороли вісім золотих медалі у змаганнях Кубка світу з кікбоксингу.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, змагання відбувалися із 12 по 16 червня в Угорщині.

Кубок світу зібрав 3280 учасників із 47 країн, а за їх підсумками збірна України посіла третє місце.

Вагомий внесок у загальний успіх зробили харківські кікбоксери, які вибороли дві золоті, одну срібну та п'ять бронзових медалей.

Спортсмен Дмитро Алфьоров став переможцем Кубка у двох розділах лайт та кіклайт.

Також призерами змагань стали: Ксенія Варченко посіла друге місце в розділі лайт, а Нікіта Плахонін і Артем Сидоренко стали третіми в розділі лайт у своїх вагових категоріях.

Ще три бронзові медалі в розділі кіклайт вибороли спортсмени Тимур Галищев, Камілла Калашникова та Уляна Полуянова.

Довідка. Кікбоксинг - вид єдиноборства, в якому сполучаються техніка і правила тайського боксу з прийомами карате (удари ногами, підсічки, тощо).

Новини Харкова сьогодні: Харків’яни стали призерами ветеранського чемпіонату України з велоспорту