Харків'янка виборола "бронзу" на Кубку світу з парафехтування

Спортсменка з Харкова стала третьою у змаганнях на шаблі в категорії В
08.07.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Харків'янка Олена Федота-Ісаєва стала бронзовою призеркою Кубка світу з парафехтування.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

"Одразу п'ятьма медалями розпочали 4 липня Кубок світу з парафехтування українські спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату. В активі харків'янки - "бронза". Федота-Ісаєва стала третьою у змаганнях на шаблі в категорії В", - йдеться у повідомленні.

Загалом у змаганнях, які проходить у Варшаві, беруть участь понад 120 спортсменів із 23 країн. Команду України представляє 16 парафехувальників.

У доробку української збірної - дев'ять параліцензій до Парижу (п'ять чоловіків та чотири жінки). Харків на Олімпіаді представлятимуть Федота-Ісаєва та Євгенія Бреус.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янин виборов перемогу на чемпіонаті України із тхеквондо