Харківський сумоїст став срібним призером Всесвітніх ігор-2022

Глядачі Всесвітніх ігор-2022 зібрали для України 54 тис. доларів
20.07.2022, 13:55 Думка
Зліва направо: Демид Караченко, Олександр Власенко, Антон Чуєв / Фото: Харківська міськрада

Харківський сумоїст Демид Караченко став срібним призером Всесвітніх ігор-2022, що проходили з 7 по 17 липня у Бірмінгемі (США).

Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією міськради, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко вручив Демиду Караченку та його тренеру Антону Чуєву подяки міського голови.

Демид Караченко - майстру спорту України з вільної боротьби та сумо, тренується у Антона Чуєва у відділенні дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Нагадаємо, Всесвітні ігри – це міжнародні змагання з неолімпійських видів спорту. Цього року в Бірмінгемі українці посіли 3 місце у медальному заліку, здобувши 45 рекордних нагород: 16 золотих, 12 срібних та 17 бронзових медалей.

Глядачі Всесвітніх ігор зібрали для України 54 тис. доларів (по 1 долару з кожного квитка на змагання), які підуть на відновлення спортивної інфраструктури країни.

Як повідомляла "Думка”, велосипедист з Харкова Валентин Кабашний оновив рекорд України в індивідуальній гонці переслідування серед юніорів.

Читати також: Харківські студентки обіграли норвежек у футзальному турнірі