Найсильніший на континенті: Харків’янин з ХТЗ здобув звання чемпіона Європи з боксу

Харківський боксер Іван Безуглий виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу у Туреччині
22.08.2022, 10:09 Думка
Боксер Іван Безуглий / Фото: Харківська міськрада

Чемпіоном Європи з боксу став харківський спортсмен Іван Безуглий, здобувши золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат, що проходив у Туреччині 12-21 серпня.

Як передає "Думка”, про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради із посиланням на Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту.

За інформацією міськради, представник харківського боксерського клубу "ХТЗ” Іван Безуглий став найсильнішим на континенті у ваговій категорії до 60 кг. До змагань спортсмена готував тренер Роман Шкарупа.

Усього збірна України з боксу завоювала 14 нагород: 5 золотих, 7 срібних і 2 бронзові медалі. Це дозволило українським спортсменам посісти друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній команді Англії – родоначальниці боксу.

Читати також: Борець із Харкова повертається з Болгарії з чемпіонським трофеєм