Третій у світі: Харківський борець здобув медаль на престижному турнірі

Ярослав Фільчаков / Фото: Департамент сім'ї молоді та спорту Харківської міськради

Харків’янин Ярослав Фільчаков виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби, що триває у Белграді (Сербія).

Про це повідомили в департаменті сім'ї молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Під час турніру Фільчаков (категорія до 82 кг) обіграв словака Дениса Хорвата (9:0), Сінха Харприта (3:1) з Індії, іранця Пеймана Солтанморада Поштама (5:2). У півфіналі харків'янин поступився турку Бурхану Акбудаку (1:5). У бронзовому фіналі українець виграв із рахунком 3:1 у грузина Гели Болквадзе.

Нагадаємо, ще один харків'янин Андрій Кулик напередодні завоював першу для України медаль на цьому чемпіонаті.